Hakkımızda

 

kedicik

HAKKIMIZDA

Dünya üzerindeki en sempatik canlılardan olan kediler hakkında merak ettiğiniz her şeyi tek bir noktada sizlerle buluşturuyoruz. Amacımız; farklı tür ve cinslerdeki kedilerin tüm sevimliliklerini, bakım-eğitim bilgilerini ve özelliklerini görselleriyle birlikte sizlerle paylaşmaktır. Bu nedenle ilk adım olarak kedi severleri bilinçlendirmekten başlamak istedik ve kedicik.org’u sizlerin hizmetine açtık.

Herkesin en sevdiği evcil hayvanlardan olan tatlı kedilerin gizemli ve eğlenceli dünyasına ulaşabilmek adına merak edilen her şeyin yer aldığı bir sayfayı sizlerle buluşturuyoruz. Genel amacımız; dünya üzerindeki onlarca cins kedi ırkın arasından değişik türdeki kedilerin tüm hayatlarını, bakım bilgilerini, özelliklerini, karakterlerini. Kökenlerini ve hastalıklarını görselleriyle birleştirerek sizlere sunduğumuz bir platformu yaratmaktır. Kedi severleri bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve kedi sevgisini herkese aşılamak için. Bu yolculuğa anlam katmak istedik ve kedicik.org’u herkesin hizmetine cömertçe sunduk.

MİSYONUMUZ

İnsanların en yakın arkadaşlarından biri olan kedileri en iyi şekilde anlamanız, onlara beklediği ilgiyi ve hassasiyeti en mükemmel şekilde gösterebilmeniz için önce kedileri iyi tanımanız gerekir. Bu nedenle biz de en baştan başlayıp kedimizin öncelikle kim olduğu, nasıl bir karaktere sahip olduğu, bizden ne istediği ve nasıl mutlu olacağı gibi sorulardan yola çıkarak kaliteli bir arşiv oluşturduk. Şimdi ise bu kaliteli ve eşsiz arşivi kedicik.org aracılığı ile sizlere sunuyoruz.

Çok eski çağlardan bu yana farklı kültürlerde farklı anlamlara sahip olan kediler hakkında pek çok bilgi olmasına rağmen. Onları henüz çok tanımamakla birlikte onların bizlerden beklediği ilgiyi ve sevgiyi en iyi şekilde sunabilmemiz için önce onların farkında olmamız gereklidir. Bu nedenle bize dost olan kedilerin kökeninin ne olduğu, nasıl bir karaktere sahip olduğu, aslında ne istediği ve ne beklediği gibi sorulardan ilham alarak. Burada çok geniş çaplı bir arşiv oluşturmayı başardık. Bu arşivi tıbbi terimlerden uzaklaştırarak hazırladığımız bilgilerle donatarak kedicik.org aracılığı ile sizlerin hizmetine sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Hedefimiz; kedicik.org olarak sunduğumuz hizmetin günbegün vereceğimiz emek, sabır ve azimle daha da geliştirip eşsiz içeriklere sahip. Siz kedi severlere yol gösterici olacak, daima güncel kalan kapsamlı bir ansiklopedi olmasını sağlamaktır.

Amacımız; kedicik.org sayfasını bir bilgi platformuna dönüştürerek bu hizmet ışığında sizlere sunacağımız hizmetin kaliteli bilgi. Doğru dökümanlar ve bilimsel bilgiler çerçevesinde daha da geliştirip eşsiz içerikleri olan, siz kedi severlere rehberlik edecek bir nitelikte olan ve sürekli güncellenen kapsamlı bir bilgi kaynağı olmasını sağlamayı hedefliyoruz. Kedilerinizin beslenme ihtiyacından eğitimlerine, hastalıklarından alışkanlıklarına, kökenlerinden bakımlarına kadar pek çok önemli ve hassas. Bir düzeyde ihtiyacınız olan bilgilere doğru ve hızlı şekilde ulaşmanız çok ama çok önemlidir.

Ayrıca, sizin yaşamınıza ve karakterinize uygun olan bir kedi ırkını seçebilmeniz hem kedi açısındam hem de sizin açınızdan çok önemli ve değerlidir. Sonuçta size dost olan bir canlıyla yaklaşık 15 yıl birlikte yaşayacak ve ailenizden biri olan bu canlıyla birbirinize bağlanacak ve uzun yıllar ona yuva açacaksınız. En kıymetli ve en yalın sevgi evcil hayvanlarınızdan gelirken kedi severlerin de bu konuda ne kadar hassas ve duyarlı olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla sitemizde sunduğumuz bilgi arşiviyle kedinize iyi bir yaşam sunacak ve donanımlı bir kedi sever olacaksınız.